Kun få dager igjen
<p>Larvik Håndballskole arrangeres i 2012 for 15. gang og vi håper og tror at også denne utgaven vil bli en fulltreffer.</p>
Dersom du har deltatt på en av våre tidligere håndballskoler vet du litt om hva som venter deg. Til dere som deltar for første gang vil vi bare si; det blir en super uke i Larvik hvor du får oppleve en hel masse både på og utenfor håndballbanen.
– Vi har 302 gutter og jenter i alderen 10 til 16 år som har meldt seg på i år, forteller Lene Rantala.
Håndballskolen varer fra mandag til fredag og vil inneholde sju håndballøkter ledet av klubbens elitespillere. Håndballskolen vil foregå i Framhallen, Bergslihallen, og på to baner i Arena Larvik.
I tillegg skal deltakerne selvfølgelig kose seg litt utenfor håndballbanen med diverse sosiale aktiviteter, som kino, tur til Høyt og Lavt og grilling med elitelaget.